HiPP Rice Waffles - Nature (from 8th. Month) 35g

HiPP Rice Waffles Nature
$1.95 *
Content: 35 gram ($55.71 * / 1000 gram)

Prices incl. VAT plus shipping costs

Available

  • SW11898
The HiPP Nature-Rice Waffles: The child-friendly snack fun for the first teeth! - Without... more
Product information "HiPP Rice Waffles - Nature (from 8th. Month) 35g"

The HiPP Nature-Rice Waffles: The child-friendly snack fun for the first teeth!

- Without added sugar - natural sugar content from the ingredients.
- gluten free
- with 100% organic rice
- Without the addition of aromas

from 8th Month.

Net.Wt. 35g (1.23oz)
Shipping Wt. 85g

Related links to "HiPP Rice Waffles - Nature (from 8th. Month) 35g"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "HiPP Rice Waffles - Nature (from 8th. Month) 35g"
Write an evaluation
Please enter these characters in the following text field.

The fields marked with * are required.

HiPP Biscuit for Kids Apple HiPP Biscuit for Kids - Apple 150g
Content 150 gram ($26.60 * / 1000 gram)
$3.99 *
HiPP Baby Biscuit HiPP Baby Biscuit from 8.Month 150g
Content 150 gram ($26.60 * / 1000 gram)
$3.99 *
Hipp Muesli for Kids 7-Grain Hipp 7-Grain Muesli for Kids - Kindermüesli...
Content 200 gram ($23.95 * / 1000 gram)
$4.79 *
Milka Triple Choco Cocoa Milka Triple Choco Cocoa Chocolate Bar 90g
Content 90 gram ($25.44 * / 1000 gram)
$2.29 *
Haribo Fruit Gum Pugs Haribo Fruit Gum Pugs - Fruchtgummi Möpse 200g
Content 200 gram ($11.95 * / 1000 gram)
$2.39 *
Rexona Deo Roll On Active Shield Rexona Deo Roll On - Active Shield 50ml
Content 50 millilitre ($73.80 * / 1000 millilitre)
$3.69 *
Lindt Fioretto Nougat Lindt Fioretto - Hazelnut Nougat Filled...
Content 138 gram ($49.93 * / 1000 gram)
$6.89 *
Lindt Lindor Milk Chocolate Balls Lindt Lindor - Milk Chocolate Balls Bag 136g
Content 136 gram ($44.04 * / 1000 gram)
$5.99 *
Nivea Deo Roll On Pearl & Beauty Nivea Deo Roll On - Pearl & Beauty 50ml
Content 50 millilitre ($75.80 * / 1000 millilitre)
$3.79 *
HiPP Biscuit for Kids Apple HiPP Biscuit for Kids - Apple 150g
Content 150 gram ($26.60 * / 1000 gram)
$3.99 *
Viewed